COVID-19

Vážení hostia.

Dobrý deň, vzhľadom na postupné uvolňovanie pravidiel budeme mať od 16.05.2020 pre Vás otvorené každý vikend a veľmi radi Vás u nás privítame. V prípade otázok ohladne vaších rezervácii nas kontaktujte prosím na našej e-mailovej adrese: info@hotelvrsatec.sk

Za porozumenie ďakujeme a s pozdravom

Team Hotela Vršatec

Kontakt


Kontakt

   Hotel VRŠATEC

     Vršatské Podhradie 87

     018 52 Pruské

  +421/42/4464 303

  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Ako sa ku nám dostanete


Príjazd zo smeru Bratislava

Z Bratislavy pôjdete po diaľnici D1 smer Žilina. Na diaľničnom výjazde Lednické Rovne, Ladce, Ilava odbočíte doľava (smer Lednické Rovne, Pruské). Prídete do obce Pruské, kde na prvej križovatke odbočíte doprava (smer Púchov) a potom za miestnym kostolom doľava. 6 kilometrov bude cesta stúpať do obce Vršatské Podhradie. Prejdete priamo cez dedinu k Vršatským bralám a na parkovisku pokračujete rovno. Po 500 metroch ste v hoteli. Trasa od diaľnice meria cca 10 km.

Príjazd zo smeru Žilina, Košice

Na diaľnici D1 Žilina - Bratislava na výjazde Ilava odbočíte doprava na obec Pruské. V Pruskom na prvej križovatke odbočíte doprava (smer Púchov) a potom za miestnym kostolom doľava. 6 kilometrov bude cesta stúpať do obce Vršatské Podhradie. Prejdete priamo cez dedinu k Vršatským bralám a na parkovisku pokračujete rovno. Po 500 metroch ste v hoteli. Trasa od diaľnice meria cca 10 km.

Vzhľadom k skutočnosti, že náš hotel sa náchádza v horskom prostredí, odporúčame vodičom aby v zimných mesiacoch mali v aute pribalené snehové reťaze a použili ich v prípade, že na úseku cesty z Vršatského Podhradia k hotelu Vršatec je cesta zasnežená.

   Virtuálna prehliadka - Street View